Basketbal
Funkční prádlo

Kompresní funkční prádlo vyrábíme ve třech variantách, které se liší potiskem - bez potisku, částečně potištěné a plně potištěné. Co se týče materiálu, naše látka Elastic Pro je naprostou špičkou mezi funkčními látkami. Lehká, vysoce pružná, příjemná na dotek, se skvělým odvodem potu od těla a se skvělými termoregulačními vlastnostmi. Prádlo šijeme flatlock plochým stehem, který neškrábe a skvěle vypadá.

Naše priorita je skvělý design,oblečení Marky musí vždy vypadat skvěle! Díky nejmodernější sublimační technologii jsme schopni na Vaše oblečení vytisknout jakoukoliv barvu a vzor, jména, čísla, loga sponzorů, apod. A cena zůstává vždy stejná.

Rádi vám poradíme také s výběrem správných velikostí, zpracujeme individuální cenovou nabídku a grafický návrh podle Vašich představ. Minimální objednávka je 5 ks.


střihy

Unisex střih, dostupné v senior i junior velikostech. Možno zakoupit trika nebo kalhoty zvlášť

set basic (550,- Kč)

Funkční komplet v černé barvě bez potisku. Kompresní střih, elastický materiál pro perfektní odvod potu. Šité plochými švy (flatlock) pro maximální pohodlí. Inspirováno TOP modely od světových výrobců

set standart (700,- Kč)

Funkční komplet s částečným potiskem (přední a zadní díl trika, předek a zadek kalhot). Kompresní střih, elastický materiál pro perfektní odvod potu. Šité plochými švy (flatlock) pro maximální pohodlí. Inspirováno TOP modely od světových výrobců

set profi (900,- Kč)

Funkční komplet s kompletním plnobarevným potiskem. Kompresní střih, elastický materiál pro perfektní odvod potu. Šité plochými švy (flatlock) pro maximální pohodlí. Inspirováno TOP modely od světových výrobců


materiály a šití

Elastic Pro

Pružná látka o gramáži 175g, která perfektně obepíná tělo, odvádí pot směrem od pokožky a má termoregulační vlastnosti. Složení 90% polyester + 10% lycra. Látka má hladký povrch s matným efektem.

Flatlock

Profesionální steh Flatlock (plochý), který zaručuje maximální pohodlí, neškrábe na těle a při použití barevné nitě také vypadá skvěle!

POHODLÍ A STYL DO POSLEDNÍHO DETAILU.

Ty nejlepší výkony můžeš podávat jedině když se budeš cítit pohodlně a v suchu!

Poptávka